Zalety współpracy

Walczę ze stereotypem nieprzystępnego prawnika, który zza dębowego biurka, zawiłym językiem tłumaczy Klientowi jego sytuację. Jestem współczesnym adwokatem i takie są też moje usługi – nastawione na Klienta.
Dlatego, jeśli potrzebujesz prawnika, gwarantuję satysfakcjonujący Cię standard usług – moją dostępność, zaangażowanie i uwagę.

Zobacz, co Ci zapewniam:

icon1

 

ŁATWY KONTAKT

Przepisy prawa są bardzo zawiłe, a jednak regulują niemal każdą dziedzinę życia. Czasami niekorzystny zapis w umowie, przeoczenie terminu odwołania, czy zła strategia procesowa, mogą sporo kosztować. Dlatego należy dbać o to, by w tych najważniejszych kwestiach, radą służył doświadczony prawnik. Aby Ci to ułatwić, udostępniam kilka możliwości kontaktu ze mną.

Z mojej pomocy możesz skorzystać:
• osobiście, podczas umówionego spotkania w dowolnym miejscu;
• e-mailowo, pisząc na adres ts@kancelaria-warszawa.pl;
• telefonicznie, dzwoniąc pod numer 534 608 666;
• poprzez formularz w zakładce Kontakt;
• poprzez formularz porady prawnej on-line;
• zadając pytanie w komentarzu na blogu o prawie karnym.

Gwarantuję Ci szybką pomoc oraz wyjaśnienie wszystkich Twoich wątpliwości przystępnym językiem, bez zbędnego prawniczego żargonu.

icon5

 

PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE

Podstawą pracy adwokata jest wiedza i doświadczenie zawodowe. W razie potrzeby, korzystam z usług sprawdzonych specjalistów z innych dziedzin – biegłych sądowych, detektywów, psychologów. Poza wykształceniem prawniczym, zdobyłem niezbędne umiejętności w renomowanych warszawskich kancelariach oraz sądach i urzędach. Od wewnątrz poznałem działanie instytucji wymiaru sprawiedliwości. To pomaga mi jeszcze lepiej przygotować się do rozprawy, a na Twoją sprawę spojrzeć z szerszej perspektywy.

icon2

 

SPRAWNOŚĆ I SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Często o Twojej sytuacji prawnej i procesowej decyduje nie tylko trafność podejmowanych decyzji, ale i szybkość. Częstym błędem Klientów jest przeczekiwanie, sprawdzanie, co stanie się dalej. Tymczasem nieubłaganie biegną (często nieprzywracalne) terminy. Sprawność działania jest szczególnie istotna w procesie karnym – na przykład w przypadku zatrzymań. Dlatego zawsze działam szybko, zdecydowanie i bezkompromisowo.

icon6

 

WYSOKIE ZAANGAŻOWANIE

Skoro przyjmuję Twoją sprawę, to zajmuję się nią osobiście – przygotowuję dokumenty, stawiam się w sądach, urzędach itp. Na bieżąco informuję Cię o postępach i kolejnych podejmowanych przeze mnie krokach. Cały czas czuwam nad rzetelnością postępowania organów państwa.

icon3

 

PORADY PRAWNE ON-LINE I PRZEZ TELEFON

Aby umożliwić Ci skorzystanie z mojej porady w drobnych sprawach lub takich, które nie wymagają pilnej interwencji, udostępniam opcję porad prawnych on-line. To szybki i prosty sposób uzyskania odpowiedzi od prawnika – bez wychodzenia z domu. Wycenę porady otrzymujesz maksymalnie w ciągu doby, a moją poradę po zaksięgowaniu wpłaty. Możesz też skontaktować się ze mną telefonicznie.

icon4

 

PRZEJRZYSTE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Od początku wiesz co można zrobić w Twojej sprawie – omawiam z Tobą każdą istotną decyzję i jej konsekwencje. Co ważne – używam przystępnego, pozbawionego prawniczego żargonu, języka. Moim zadaniem jest również, abyś dokładnie zrozumiał swoje położenie i poznał możliwe rozwiązania.
Informuję też o kosztach sądowych, opłatach sądowych, notarialnych i innych, wymaganych przepisami prawa. Już podczas pierwszego spotkania ustalone zostają zasady naszej współpracy, wynagrodzenie adwokata i sposób płatności. Udostępniam kilka modeli rozliczeń z kancelarią, dzięki czemu dopasujemy ten, który najlepiej jest dopasowany do Twoich możliwości. W określonych przypadkach, dopuszczam również rozłożenie płatności na raty.

icon7

 

REPREZENTOWANIE PRZED ORGANAMI PAŃSTWA

Jestem aktywnym prawnikiem procesowym. Moją główną domeną jest reprezentowanie Klientów przed sądami. Twoich interesów bronię również w sprawach regulowanych prawem administracyjnym. Dlatego możesz liczyć na moje wsparcie również we wszystkich sprawach urzędowych.

icon8

 

DOJAZD DO KLIENTA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Niezależnie od tego, czy chcesz się spotkać w Warszawie, czy każdym innym mieście w Polsce – jestem dostępny. Dojeżdżam do Klientów z całego kraju.  Jeśli potrzebujesz szybkiej interwencji adwokata, stawiam się na komisariatach, w aresztach i zakładach karnych.