Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Sięka

Działalność mojej kancelarii skupiona jest głównie na świadczeniu usług prawnych w sprawach karnych, wykroczeń i rodzinnych. Reprezentuję Klientów również w sporach cywilnych.

Zapewniam pomoc prawną począwszy od porad, przygotowywania pism, aż po reprezentowanie przed sądem i innymi organami. Stawiam się  również w prokuraturze, komisariatach policji, aresztach oraz zakładach karnych.
Mam bardzo duże doświadczenie procesowe, a w przypadkach, wymagających specjalistycznej wiedzy, współpracuję z biegłymi w sprawach między innymi rekonstrukcji wypadków drogowych, kryminologii, kryminalistyki, psychologii i różnymi instytucjami. W kontaktach z Klientem używam jasnego języka, pozbawionego trudnego prawniczego żargonu.
Więcej o moich kompetencjach przeczytaj tutaj.

Standard świadczonych usług

Uczestnictwo w postępowaniu karnym, czy w sprawach rodzinnych, jest zwykle dla Klientów stresujące i wyczerpujące. Staram się zmniejszyć ten dyskomfort poprzez dyskrecję (tajemnica adwokacka), bieżące informowanie o stanie sprawy, przedstawianie możliwych konsekwencji działań, a przede wszystkim poprzez ogromne zaangażowanie i dyspozycyjność.

icon1

Szybkie działanie i dyspozycyjność
W ponad 90% przypadków, pracę nad sprawą zaczynam w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. W przypadkach niecierpiących zwłoki (np. zatrzymania), reaguję natychmiast, dojeżdżając do Klienta. Pracuję niezależnie od pory i dnia tygodnia.

icon4 Darmowa wstępna analiza sprawy
Wstępną analizę swojej sytuacji prawnej możesz otrzymać za darmo. Natomiast o kosztach obsługi prawnej jesteś informowany już w chwili przyjęcia sprawy.

Więcej o tym jak działam, o standardzie świadczonych przeze mnie usług i zaletach współpracy, przeczytaj tutaj.


OBSŁUGIWANE SPRAWY:
prawo karne, wykroczenia, karne skarbowe, karne gospodarcze
prawo rodzinne (alimenty, rozwód, separacja, kontakty z dzieckiem, ustalenie ojcostwa)
pozostałe dziedziny prawa – sprawy cywilne, sprawy pracownicze itp.

ZAKRES USŁUG:
– bieżące doradztwo prawne (w tym porady on-line)
– przygotowanie pism
– reprezentowanie przed sądami i urzędami
– obecność adwokata podczas przesłuchań i innych czynności organów ścigania

MIEJSCE ŚWIADCZENIA USŁUG:
Siedzibą kancelarii jest Warszawa. Jednakże sprawy prowadzone są na terenie całego kraju, z dojazdem do Klienta.  Stolica, Katowice, Gdańsk, Kraków, Gliwice, Wrocław, Szczecin, czy inne miasta – jeśli chcesz skorzystać właśnie z mojej pomocy, przyjadę do Ciebie.

WYNAGRODZENIE:
Udostępniam kilka modelów rozliczeń z kancelarią, w tym (w określonych przypadkach) rozłożenie płatności na raty. Więcej o wynagrodzeniu kancelarii przeczytaj tutaj.